Ankara Panel Çit

Ankara Panel Çit; çeşitli amaçlarla belli bir alanı sınırlandırmak ya da korunmak için kullanılan bir sistemdir. Doğru bir çit sisteminin belirlenmesi ise korunmanın ve sınırlandırmanın en önemli aşamasıdır. Panel çit, telden imal edilen panellerin profillerle birbirine bağlanması sonucu elde edilen bir çit sistemidir. Panel çit uygulaması diğer sistemlere göre güvenlik açısından oldukça ileri seviyede olup estetik olarak da çok beğenilen ürünlerdir.

panel cit beton zemin

Panel Çit Beton Zemin

Uygulama alanının özelliğine ve müşterilerin arzusuna göre panel çit zemini belirlenmektedir. Alternatif zeminler üzerine uygulanabilen panel çit, daha çok toprak zemin…

panel cit toprak zemin

Panel Çit Toprak Zemin

Uygulama alanının özelliğine ve müşterilerin arzusuna göre panel çit zemini belirlenmektedir. Alternatif zeminler üzerine uygulanabilen panel çit, daha çok toprak zemin…

panel cit renkli uygulama

Panel Çit Renkli Uygulama

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek…

Ankara Panel Çit

Ankara Panel Çit; çeşitli amaçlarla belli bir alanı sınırlandırmak ya da korunmak için kullanılan bir sistemdir. Doğru bir çit sisteminin belirlenmesi ise korunmanın ve sınırlandırmanın en önemli aşamasıdır. Panel çit, telden imal edilen panellerin profillerle birbirine bağlanması sonucu elde edilen bir çit sistemidir.

Panel çit uygulaması diğer sistemlere göre güvenlik açısından oldukça ileri seviyede olup estetik olarak da çok beğenilen ürünlerdir.

Her türlü dış etkilere ve doğa olaylarına karşı dayanıklı ve sağlamdır. Taşınıp monte edilmesi ve sökülmesi kolay olan bu ürünler aynı zamanda çağdaş ve şık görünümlü olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Genellikle spor tesisleri, park, bahçe, villa gibi özel alanlarda sınırlandırma ve dekoratif görüntü sağlama amacıyla panel çit uygulanmaktadır.

Ankara Panel Çit Uygulama Alanları

Panel çitler ev, işyeri, bahçe gibi özel mülklerinize dışarıdan izinsiz girebilecek insan, hayvan ya da araçlara engel olmak için de kullanılmaktadır. Renk ve şekil olarak istediğiniz özellikleri panel çitlerde bulabilirsiniz Ayrıca bütün bu özelliklerinin yanı sıra maliyet açısından da size en uygun korunma ve sınırlandırma sistemidir.

Panel Çit Uygulama Avantajları

Güvenli

Metal çitler, güvenli bir şekilde hırsızların ve istenmeyen ziyaretçilerin kesmesi kolay olmadığından oldukça güvenlidir. Zamanla tehlikeye girebilecek ahşabın aksine, metal çit panelleri yıllar sonra güçlü ve sağlam kalacak ve güvenli bir çit seçeneği sağlayacaktır.

Düşük bakım

Metal çitler pratikte nispeten az bakım gerektirir. Ahşap çitler, işlevsel kalmaları için daha yüksek seviyede bakım ve bakım gerektirirken, metal çitler düzenli olarak muamele veya bakım gerektirmez. İhtiyaç duyulan tek şey bir bez ve bahçe hortumu olduğu için temizlik de oldukça kolaydır.

Maliyet Dostu

Metal çit panelleri çok ekonomiktir çünkü çok dayanıklı bir yatırımdır. Bir profesyonel tarafından düzgün bir şekilde monte edildikten sonra, sahibin çitin işlevselliğini korumak için ek maliyetler ödemesine gerek kalmayacaktı. Çit güvenlik sağlayacak ve tamirat ya da değiştirme gerektirmeyecek. Onarım gerektiğinde bile, bunlar ahşap çitleri tamir etmekten daha az ve nispeten daha ucuzdur.

Estetik Değer

Metal çitler şimdi çeşitli desen ve tarzlarda üretilmektedir. Bir mülkün çekiciliğini ve çekiciliğini artırabilir, böylece bir güvenlik aracından daha fazlasını sunarlar. İyi inşa edilmiş bir bina, uygun bir şekilde çerçevelenebilir ve çekici ve güvenli bir metal çitle korunabilir.

Dayanıklı

Metal çitler ahşap çitler ile karşılaştırıldığında su veya yağmurdan kolayca etkilenmez. Havadaki değişiklikler de metal çitler ile herhangi bir soruna neden olmaz. Ayrıca kırılma veya bükülme nispeten daha zordur. Termitlerin ve karıncaların faaliyetleri de işlevlerinden ödün vermeyeceklerdir. Çitin tüm ihtiyacı iyi bir pas önleyici boya kat ve on yıllardır tahtadan yapılmış bir çitin dışına çıkacaktı.

Neden Panel Çit?

  • Ekonomik ve sağlamdır.
  • Emniyetli ve gösterişlidir.
  • Takılması ve sökülmesi kolaydır.
  • Dış etkilere ve doğa olaylarına karşı dirençlidir.
  • Bakım gerektirmez ve dekoratiftir.
WhatsApp chat