Bahçe Kapıları

Ev, işyeri gibi bina girişlerinde bulunan bahçelerde otomatik ya da yarı otomatik kapıları görebiliriz. Otomatik olmayan, elle açılan bahçe kapılarında görsellik ön plandadır. Ferforje kapılar farklı motif, renk ve şekillerde hazırlanarak dekoratif bir görüntü sağlarlar. Aynı zamanda dayanıklı ve emniyetlidir.

Sürgülü Araç Kapıları

Sürgülü Araç Kapıları; Ev, işyeri gibi bina girişlerinde bulunan bahçelerde otomatik ya da yarı otomatik kapıları görebiliriz. Bahçe kapılarında görsellik ön plandadır….

Kanatlı Araç Kapıları

Kanatlı Araç Kapıları; Uygulandığı bahçe ya da çevrenin özellikleri dikkate alınarak hazırlanan kanatlı bahçe kapıları özellikle araçların giriş ve çıkışı için en çok tercih edilen kapı sistemidir…

Kanatlı Personel Giriş Kapıları

Kanatlı personel giriş kapıları Uygulandığı çevrenin özellikleriyle uyumlu kanatlı kapı sistemleri araçların geçişinde olduğu gibi personel giriş ve çıkışı için de en iyi çözümdür…

Bahçe Kapıları

Bahçe Kapıları; Ev, işyeri gibi bina girişlerinde bulunan bahçelerde otomatik ya da yarı otomatik kapıları görebiliriz. Otomatik olmayan, elle açılan bahçe kapılarında görsellik ön plandadır. Ferforje kapılar farklı motif, renk ve şekillerde hazırlanarak dekoratif bir görüntü sağlarlar. Aynı zamanda dayanıklı ve emniyetlidir.

Otomatik bahçe kapıları kumanda ile açılıp kapanırken rahatlığı ön planda tutar. Uzun ömürlü boyalar sayesinde her türlü olumsuz hava şartlarına ve paslanmaya karşı dirençlidir.

Bahçe kapıları; Kolay kullanımı ve üst düzey emniyeti dolayısıyla öne çıkan otomatik bahçe kapıları otoparklarda, giriş ve çıkışın yoğun olduğu mekânlarda da tercih edilmektedir.

Bahçe Kapıları Avantajları

Bahçe Kapı Avantajları; Eve güzellik ve zerafet katar. Mevcut birçok seçenek çevre dostu açısından verimli seçenekler içerir. Bahçenizin çekiciliğine ve kişiliğine katkıda bulunabilecek bir kapı seçin. Evinizin girişine ve bahçenize çok daha farklılık katacaktır.

WhatsApp chat