Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
tel orgu beton direk

Beton Direk Kafes Tel Örgü

Beton direk kafes tel örgü; Dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır. Paslanmaz çeliğin süper tokluğunu ve kalitesini tamamen yansıtır. Doğduğunda, hızla küresel pazar tarafından kabul edildi ve mimarların ve tasarımcıların en sevdiği bir yapı malzemesi haline geldi.

Paslanmaz çelik tel kabloları bağlamanın farklı yoluna göre, paslanmaz çelik kablo ağı esas olarak iki türe ayrılır: paslanmaz çelik tel kablo örgü ağ ve paslanmaz çelik tel kablo halka ağ, tümü elmas ağlıdır.

Beton Direk Kafes Tel Örgü Nasıl Uygulanır?

Uygulama sırasında farklı kalınlık ve sayıdaki beton direkler hazırlanır. Kafes tel örgü bu direklere monte edilir. Dayanıklılık açısından en çok tercih edilen çit sistemidir. Maliyeti profil direğe göre daha fazladır. Ama daha uzun ömürlü ve sağlamdır.

Boş arazileri kapatmada yaygın olarak kullanılırken, Havalimanları ve askeri bölgelerde beton direk kafes tel örgüyü görmeniz mümkündür. Beton direk kafes tel uygulaması olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olması bakımından da tercih sebebidir.

Beton Direk Kafes Tel Örgü Avantajları?

Avantajları kullanılan yere ve uygulamanın profesyonel kişiler tarafından yapılmasına bağlı değişmektedir.

  • Uzun ömürlü ve sağlamdır.
  • Maliyet açısından uygundur.
  • Renkli olmasından dolayı mekanınıza güzel bir görünüm katmaktadır.
  • Mekanınız için dıştan gelecek tehlikelere karşı caydırıcıdır.
  • Doğal afetlere karşı mukavemetlidir.

Profil direk kafes tel örgü uygulamasına isterseniz http://emniyettelorgu.com/profil-direk-kafes-tel-orgu/ linkinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz üst sol taraftaki linki de kullanabilirsiniz.

WhatsApp chat