Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
jiletli tel

Düzlemsel Jiletli Tel

Düzlemsel Jiletli Tel; Yüksek güvenlik sağlamak amacıyla ince sıralarla dizilmiş tellerden yapılır. Bir çeşit bariyer ve engelleyicidir. Hammaddesi galvaniz ve paslanmazdır. Alanın özelliğine göre farklı yüksekliklerde montajlanır. Hazırlanan çitlerin üzerindeki jiletli teller keskin uçlar ve jilet sacından oluşur.

Genellikle gri ve yeşil renkleri kullanılır. Klips olmadan hazırlanan bu ürün estetik ve modern görünür. Demir direkler, istenilen uzunlukta hazırlanarak takılması sağlanır.

Düzlemsel Jiletli Tel; Teknolojik araç ve gereçlerle üretilen ürünler ince bir yapıya sahip olduğu için birkaç sıra halinde alt alta dizilebilirler. Kalite bu ürünlerin en önemli özelliğidir. Kalitesi sayesinde paslanmaya ve bükülmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Sık ve yan yana dizilen jiletleri aşmak zordur.

Düzlemsel Jiletli Tel Kullanım Nedenleri?

Kötü niyetli kişilere zarar vererek caydırıcı özelliği taşıdığı için çokça tercih edilen güvenlik sistemi olan, çoğunlukla girilmesi yasak ve sakıncalı yerlerde ya da kişilere ait mülklerde karşımıza çıkar. Bunun dışında; park ve bahçelerde, sanayi bölgelerinde, havaalanları, limanlar, askeri tesisler, cezaevlerinde kullanılır.

Bir diğer ürünümüz Helezonik Jiletli tel örgü uygulamasına isterseniz http://emniyettelorgu.com/helezonik-jiletli-tel/ linkinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz üst sol taraftaki linki de kullanabilirsiniz.

WhatsApp chat