Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
fotoselli kapı

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı; Fotosel üzerine düşen ışığın şiddetiyle orantılı olarak voltaj üreten ışık algılayıcısıdır. Fotoelektrik olay prensibiyle çalışır. Işığa duyarlı cihazdır. Kızıl ötesi ışıkla çalışır. Kapıların üst kısmında bulunan fotosel, kapıya yaklaşan nesneleri algılar. Herhangi bir güç ya da hareket olmaksızın kapının açılıp kapanmasını sağlar.

Günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleri titizlik ile imal edilen kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik kayar kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Fotoselli Kapı; Deneyimli mühendisliği ile mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikroişlemci kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamakta, ideal hareketlenme ve firenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlamaktadır.

Fotoselli kapı sistemleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf, renkli, reflekte , solar veya kombine özellikli lamine ,temperli veya lamine+temperli camlarla ve özel fırça ,conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek üretim yapmaktadır.

Fotoselli Kapı Kullanım Nedenleri?

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları; Alarm sistemlerinde, otomatik kapı sistemlerinde kullanılır. Son dönemlerde hemen her yerde fotoselli kapılar görülmektedir. Marketler, alışveriş merkezleri, hastane, otel, iş yerleri, resmi kurumlar, otogar, gar, mağaza ve modern apartman ve siteler…

Çocuklar için, engelli ve yaşlılar için büyük bir kolaylıktır. El değmeden açılan kapılar sağlık açısından da oldukça yararlıdır. İçeri giren kişinin ardından kapanan fotoselli kapılar ısıyı korur ve estetik görünümlüdür.

WhatsApp chat