Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
garaj kapısı

Garaj Kapısı

Garaj Kapısı; Çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak imal edilebilen, elle veya motorla kontrol edilen, kapı yanlarında bulunan raylar sayesinde tavana doğru kayarak açılan, yayla dengelenmiş kapılardır. Otomatik garaj kapıları müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde tercih edilmektedir.

Güvenlik ve estetiği aynı anda sunulabilen seksiyonel garaj kapıları, içi poliüretan dolgulu çelik kaplı panelleri ile güvenli ve uzun ömürlüdür. Çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak geliştirilen yataklama sistemleri ile esnek bir uygulama alanına sahiptir.

Araç sahiplerine konfor sağlayan bir uygulamadır. Bu kapılara uygulanabilen otomasyon sistemleri sayesinde araç sahibi; yağmur, çamur, soğuk, sıcak gibi etkilere maruz kalmadan garajına girebilmektedir. Panel ve motor seçenekleri sayesinde, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldığı ortamlarda ısı, ses ve toz yalıtımı sağladığı için tercih edilir.

Garaj Kapısı Avantajları

Otomatik Garaj Kapısı; İnsanların geçişini kolaylaştıran otomatik kapılar artık otomobil ve diğer araçların da kontrollü olarak giriş ve çıkışını sağlamaktadır. Garajlarda kullanılan otomatik kapılar, günümüz insanının ihtiyacı olan zamandan tasarrufun gözdesidir.

Otomatik garaj kapıları kapalı otoparklarda, müstakil ev, villa gibi özel mülklerde, sitelerde zaman tasarrufu ile birlikte kolaylık ve güvenlik sağlar. Uzaktan kumanda ile çalışan kapılar ısı ve ses yalıtımını da gerçekleştirir.

Otomatik Garaj kapısı; panjur şeklinde, yukarıya-geriye-dışarıya açılan, yana kayan, tek parça ya da iki parça olmak üzere, mekânın uygunluğuna ve isteğe göre pek çok şekilde tasarlanmaktadır.

Herhangi bir güç gerektirmeden açılan otomatik garaj kapıları motorlarla çalışmaktadır. Motorlara bağlı olarak çalışan sistem çok kısa sürede kapıyı açıp kapatmaktadır.  Bu motorlu kapılar kolaylığın

WhatsApp chat