Jiletli Tel Uygulama

Jiletli Tel Uygulama; yüksek güvenlik önlemleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Tehlikeli ve riskli bölgelerde dikenli telden daha üst düzeyde bir koruyucu olarak kullanılır. Kesici olan jiletli tel özel alanlara girmek isteyen kişilerin vücuduna takılarak o kişinin tel üstünde kalmasını sağlar. Bu yönüyle caydırıcı özelliği vardır.

jiletli tel

Düzlemsel Jiletli Tel

Düzelmsel Jiletli Tel; Yüksek güvenlik sağlamak amacıyla ince sıralarla dizilmiş tellerden yapılır. Bir çeşit bariyer ve engelleyicidir. Hammaddesi galvaniz ve paslanmazdır. Düzlemsel jiletli tel uygulaması…

helezonik jileli tel

Helezonik Jiletli Tel

Helezonik Jiletli Tel; Galvaniz ya da PVC kaplı tellerden sarmal olarak hazırlanan Helezonik tel; zemin, çatı, duvar üstü gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Dışarıdan gelebilecek olumsuz etkilere karşı caydırıcıdır…

Jiletli Tel Uygulama

Jiletli Tel Uygulama yüksek güvenlik önlemleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Tehlikeli ve riskli bölgelerde dikenli telden daha üst düzeyde bir koruyucu olarak kullanılır. Kesici olan jiletli tel özel alanlara girmek isteyen kişilerin vücuduna takılarak o kişinin tel üstünde kalmasını sağlar. Bu yönüyle caydırıcı özelliği vardır.

Site villa bahçeleri, apartman çevresi, depo, fabrika ve askeri bölgelerin güvenliği, karayolları sınırı gibi istenilen her yerde güvenlik için ideal bir korunma aracıdır.

Jiletli tel, isteğe ve uygulama yapılacak alanın durumuna göre beton direk veya duvar üzerine uygulanmaktadır. Güvenlik yönünden en başarılı çit kabul edilen jiletli tel, teknik makine ve ekipmanla hazırlanmaktadır. Uzun ömürlü, kolay monte edilen, sağlam ve estetik görünümlü jiletli tel, paslanmalara karşı dayanıklıdır.

Jiletli Tel Uygulama Çeşitleri

Kesin bir güvenlik önlemi sağlayan jiletli tel için tüm malzemeler galvaniz ve paslanmaz çelikten standartlara uygun olarak üretilmektedir. Jiletli tel’in iki çeşidi bulunmaktadır.

  • Düzlemsel Jiletli Tel
  • Helezonik Jiletli Tel

Jiletli Tel Uygulama Nedenleri?

  • Ekonomik ve sağlamdır.
  • Emniyetli ve gösterişlidir.
  • Takılması ve sökülmesi kolaydır.
  • Dış etkilere ve doğa olaylarına karşı dirençlidir.
  • Bakım gerektirmez ve dekoratiftir.
WhatsApp chat