Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
otomatik kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk; Uzaktan kumandayla ya da bir düğmeyle açılıp kapanan kepenklerdir. Önceleri tahtadan veya saçtan yapılan kepenklerin yerini alan otomatik kepenkler, günümüzde alüminyum, çelik ya da galvanizden imal edilir. Güvenlik ve görünüş bakımından oldukça beğenilen ürünler otomasyon sistemiyle hazırlanır.

Herhangi bir güce ihtiyaç duymadan açılıp kapanan kepenkler kullanış açısından kolaylık sağladığı gibi güvenlik açısından da oldukça verimlidir. Kullanıldığı yerlere; pencere, kapı ya da garaj kapısına göre istenilen ölçülerde ve renklerde yapılabilmesi tercihinde önemlidir. Renk ve şekil seçenekleriyle kepenkler, estetik açıdan da beğenilmektedir.

Pencerelerde kullanılan farklı sistemlerle hazırlanabilir. Uzaktan kumandalı pencere kepenkleri, kullanan kişiler tarafından ayarlanan saatlerde de açılıp kapanma özelliğine sahiptir.

Kapılarda ve garajlarda kullanılan otomatik kepenkler, uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilir. Garaj kapılarına yaklaşan araçlar kapı üstüne yerleştirilen fotosel sayesinde açılan kapıdan içeri girer ya da dışarı çıkar.

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

Otomatik Kepenk; dükkanlar, bina garajlarında ve mağazalarda güvenlik amaçlı kullanılan kapı girişlerinde uzaktan kumanda ile açılıp kapanmasını sağlayan sistemdir. Bu otomatik kepenk sistemleri; montaj, kullanım hatası ve elektrik arızaları gibi durumlarda arızaya düşmektedir.

WhatsApp chat