Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
otomatik panjur

Otomatik Panjur

Otomatik Panjur; Güneş ışınlarını; rüzgâr, yağmur, kar gibi olumsuz hava etkilerini önlemek ve güvenlik sağlamak amacıyla özellikle pencerelere uygulanan elektrikli kanatlardır.

Otomatik Panjur; Yaz mevsiminde istediğiniz serinlik, kış mevsiminde aradığınız sıcaklık için tercih edeceğiniz bir yalıtım sistemidir. Dışarıdan açılması mümkün olmayan otomatik panjurlar ev ve işyerlerinizin güvenliğini sağlar. Sağlam ve dayanıklıdır.

Otomatik Panjur; Günlük yaşantınıza getireceği kolaylıklar otomatik panjurları seçmede tercih sebebiniz olacaktır. Panjurlar rüzgâra ve güneşe duyarlı olarak çalışabilirler. Uzaktan kumanda ya da bir butonla çalıştırabileceğiniz modern ürünler, saat ayarlı sistemle de size hizmet sunmaktadır. Belirlediğiniz zamanda(saat ayarlı olarak) kendiliğinden açılıp kapanabilmektedir. Isıyı muhafaza eden panjurlar aynı zamanda ekonomik anlamda da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Otomatik Panjurlar;  yarı otomatik, tam otomatik ya da motorlu panjur sistemleri olmak üzere birçok çeşidiyle, renk ve tasarım seçenekleriyle güvenlik ve yalıtım alanında şıklığın ve kolaylığın tam adresidir. Bu nedenle de günümüzde gelişen teknolojik imkânlar sayesinde ev, dükkân, depo, işyerleri gibi birçok alanda pencere ve kapılarda bu ürünleri çokça görebilirsiniz.

Otomatik Panjur Avantajları Nedir?

Otomatik Panjur Avantajları; içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar önler. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar. Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir. Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır.

Alüminyum panjur sistemleri yapınızı, kar, fırtına, şiddetli rüzgar, toz, ses, gürültü, sert cisimlerden ve yabancı bakışlardan korur. Alüminyum panjurların en başta gelen özelliği ise; konut ve işyerlerinizin kapalı iken kötü niyetli saldırılardan, hırsızlardan koruyarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlamasıdır.

WhatsApp chat