Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Emniyet Tel Örgü firmasıyla çalışmaktan memnun kalmamın en büyük sebebi “verdiklerii sözleri tam olarak yerine getirmeleri”

Selami Yıldız
Arya Tanıtım Tasarım, Firma Sahibi
spor saha uygulama

Spor Saha Uygulamala

Spor Saha Uygulama; Spor kompleksleri; futbol,  voleybol, basketbol sahaları; tenis kortları, belediye park ve bahçeleri ile site sınırları içinde istenilen bölgeyi tamamen ya da yarı açık olarak kapatmada kullanılan çit şeklidir.

Genellikle kafes tel örgü ile hazırlanan çitler galvaniz tellerin PVC kaplanmasıyla elde edilir. Oyun alanlarını sınırlamada çoğunlukla tercih edilen kafes teller, topların dışarıya kaçmasını da önler.

Hava şartlarına karşı dayanıklı olan tel örgü uzun ömürlüdür.  Kafes teller demir borulara kaynak yapılarak hazırlanır. Bazı spor sahalarında panel çitler de tercih edilmektedir.

Spor Saha Uygulama; Yediden yetmişe her yaştan insanın kullanımına açık olan spor sahalarındaki uygulamalarda en önemli konu, uygulamanın nasıl olacağıdır. Spor sahaları güvenli olduğu kadar estetik olarak da beğenilir olmalıdır. Kişi ve kurumlar güvenlik ve sağlık açısından spor saha uygulamalarında kaliteli ürünleri tercih etmelidir. Ekonomik ama kaliteli olmayan çit sistemleri zamanla paslanır. Boyası dökülen ve paslanan tel örgü ve direkler, temas edenlerin sağlığını riske atabilir. Bu nedenle saha etrafındaki çitler hem görüntü hem de sağlık açısından ilk günkü özelliklerini koruyan cinsten olmalıdır. İmalat sırasında tercih edilen malzemelerin kalitesi sağlık açısından oldukça önemlidir. Galvanizli, PVC kaplanmış tellerle hazırlanan çitler, paslanmaya ve olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Spor Saha Uygulama Alanları

Spor saha uygulamalarımız:

  • Spor kompleksleri,
  • Halı saha,
  • Futbol sahası,
  • Basketbol sahası,
  • Voleybol sahası,
  • Tenis kortu,
  • Belediye park ve bahçeleri,
  • Site içi özel alanlar da sizlerin hizmetinizdedir.
WhatsApp chat